“Suyun Hafızası”

20 Mayıs 2017


Su ile ilgili pek çok bilimsel araştırma var. Benim en beğendiğim ve hayattaki isteklerimi gerçekleştirirken sıkça kullandığım bir yöntemi Bilim adamı Dr. Masaru Emoto sağolsun, sözcüklerin suya etkisini gözlemlemiş.


Suyun hafızası çok güçlü olduğunu bize ispatlayan Emoto, Suyu kristalleştirmeden önce bir çok sözcüğü Suya resim, görüntü, müzik gibi bir çok yöntem ile sözcükleri vurguluyor.

Kristalleştikten sonra ise, ortaya çıkanlar bir harika. Aşk, mutluluk gibi bir çok sözcüğün su kristalleşirken su moleküllerini muhteşemleştirirken, nefret gibi sözcüklerin ise su kristalleştiğinde güzelliklerini kaybedip çirkinleştiğini bizlere nefis bir deney ile sunuyor.

Bir önceki yazımda insan DNA sından bahsetmiştim, Su Molekülleri sözcükler ile değişebiliyorsa, bizlerin vücudunun %60-70 i sudan oluşuyor.

Sözcükleri DNA mıza katmamıza değer… Bol Şanslar…


Videoyu izlemeyi unutmayın..


Dr. Masaru Emoto

Su Deneyi - Sözcüklerin Gücü ( Water Experiment - The Power of Words)Dr. Masaru Emoto 'nun kendi internet sitesinden alıp sizler ile paylaşıyorum. Sözcükleri ve kristalleri incelediğinizde, Sözcüklerin büyüsüne inanamayacaksınız. Pardon konumuz İNANMAKTI. :)Deneyin resim ve müzikler ile nasıl kristalleştiğini de merak ederseniz;

http://www.masaru-emoto.net/english/water-crystal.html22 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

RE Frekansı

1/12

Copyright © 2020 Işıkla Yolculuk Dergisi