Kasım Ayı Duyurusu

Dergimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.


Günden güne artan ilginiz biz dergi yazarlarını çok mutlu etmektedir. Özellikle her ay düzenlediğimiz Bilgi Yarışması bölümümüze göstermiş olduğunuz özen ve ilgi bizleri çok mutlu etmektedir.


Her geçen gün daha da dijitalleşen dünyanın ruhsuzlaşmış haline inat duygularımızı ortaya koymaya devam edeceğiz.

Sizlerin destekleri de bu açıdan bizim için çok önemli. Sizlerin göstermiş olduğu ilgi ve yorumlar sayesinde bu ay 'Etkinlik' ve 'Paylaş' bölümlerimizi sizlerin görüşlerine açmış bulunmaktayız.


Etkinlik bölümümüzde bu ay,

1. 22 Kasım 2020 tarihinde saat 20.00'da N.Ecem Çıklaçekiç "Yeni Başlayanlar için Enerji" konulu online seminer verecektir.

2. Yoğun ilgiyle devam eden ve Sarı Bezli Kadınlar için düzenlenen "Ödüllü Soru" konulu sosyal sorumluluk projemiz 30 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir. 10 Sürpriz kitap hediyemizi kazananlar @isiklayolculuk instagram sayfamızdan ve buradan açıklanacaktır.


Her ay olduğu gibi yine yoğun ilgiyle devam eden "Bilgi Yarışması" yine her ayın 29'unda sona erecek ve ayın kazananı sürpriz kitap hediyesini almak üzere @isiklayolculuk instagram sayfamızdan ve buradan açıklanacaktır.


Paylaş bölümümüzde merak ettiğiniz sorularınızı bizlerle paylaşarak bizlerle aktif sohbet edebilirsiniz. Neler yapabiliriz gelin hep birlikte keşfedelim!


Anket bölümümüz kendimizi geliştirmemiz için var. Tabi bir de siz güzel insanların arasından Konuk Yazarlar aldığımızda olmuyor değil.


Biz sizlere yararlı olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz hem de hiçbir çıkar beklemeden, lütfen sizler de beğendiğiniz yazıların "kalp" kutucuklarına tıklayın hatta belki yorumlarınızı da paylaşmak isteyebilirsiniz.

Vaktinizi alıp bu uzun yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Gününüz geceniz mucizelerle dolu geçsin.


IŞIKLA YOLCULUK EKİBİ
20 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
1/12

Copyright © 2020 Işıkla Yolculuk Dergisi