Güneş Uranüs Üçgeni- 27 Aralık 2020

Herkese merhaba,

Yeni yıla girmeye hazırlandığımız bu günlerde sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyorum. Bundan böyle Astroloji alanında elimden geldiğince önemli gökyüzü faaliyetlerini sizler için yorumlamaya çalışacağım. Haydi o zaman başlayalım.


27 Aralık 2020' de sistemin merkezi Güneş ile, sıradışılığın ve özgürlüğün gezegeni Uranüs arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu şanslı açı farklılığı ortaya koymak ve özgürleşme isteği açısından oldukça olumlu bir açıdır.

Bu açıyı olumlu ve olumsuz olmak üzere 2 farklı şekilde değerlendirebiliriz.


Olumsuz bakış açısıyla; sadece farklı olmak için sıradışı hareketlerde bulunabiliriz. Böyle bir yaklaşım modeli sorunları da beraberinde getirecektir. Bu transit esnasında özgürlük, bağımsızlık ve yeniliği isteme enerjileri çok yüksek olacağından isyankar durumlar oluşabilir.


Olumlu bakış açısıyla; kendi farklılığımızın bilincinde olup, cesurca ortaya koyma kabiliyetimizi geliştirebiliriz. Korkmadan, utanmadan...Bu transit altında bireysel özgürlüğümüzü oluşturabildiğimiz gibi, var olan sorunlara da beklenmedik çözümler getirebiliriz.


Bu transitten olumlu bir şekilde yararlanmak istiyorsak; içimizde, özümüzde, derinliklerimizde bağımsızlığı ve özgürlüğü hissetmeliyiz. Sonrasında da bireyselliğimizi rahatlıkla ortaya koymaya çalışmalıyız.


Bu transitten doğum haritalarında 6⁰ toprak burçlarında (Boğa-Başak-Oğlak) gezegenleri olanlar, şanslı bir şekilde etkileneceklerdir.


2021'in bütün dünyaya güzellikler getirmesini diler, hepimize mutlu yıllar dilerim. Sevgilerimle.


Görsel 1

https://www.shutterstock.com/search/baby+christmas

14 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
1/12

Copyright © 2020 Işıkla Yolculuk Dergisi