Aşk' tır İnsanı Zayıf Yapan


Bir insanın en büyük zayıflığı AŞK’ tır...

Hiçbir mazeret kabul etmeyen aşk, yaptığınız saçma sapan, akla mantığa sığmaz her hareketin mazeretidir.

Aşıksanız herhangi bir bahane aramadan saçmalayabilirsiniz. Ve tüm dünya üzerinize yıkılsa yine de altından kalkabilecekken, aşık olduğunuz kişinin bir sözü ile yerle bir olabilirsiniz, kolunuz kanadınız kırılabilir. Savunmasız, güçsüz kalırsınız karşısında. Gözlerindeki bir bakışta, dudağını büküşünde, yüzündeki gülümsemede ya da kaşlarını çatışında bir anlam ararsınız da, anlam veremediğinizde yanıp kavrulursunuz, içiniz içinizi yer.

Çok mutluyken, etrafınıza gülücükler saçıyorken ondan gelen bir olumsuzlukla hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlayabilir ya da tam tersi en mutsuz olduğunuz anda onun bir telefonu ile yüzünüzde güller açabilir.

Tüm dünyayı sırtlayabilirsiniz de, ondan duyduğunuz bir kötü söze dayanamaz, kırılır, incinirsiniz, dudağınızı bükersiniz küçük bir çocuk gibi.

Eğer bir kadın iseniz, dışarıdan buzdolabı diye tabir edilirsiniz de sevdiğiniz adamın yanında tutku dolu, şehvetli bir aşık olabilir, onunla sevişirken dünyanın en seksi kadını gibi hissedebilir, ortalığı ateşe verecek kadar yanabilirsiniz.

Eğer bir erkekseniz, sert bakışlarınızla etrafınızda korku salarken, aşık olduğunuz kadının bir damla göz yaşına bile dayanamayıp dünyayı ayaklarına sermek isteyebilirsiniz.


Aşk’ tır insanı zayıf yapan...

Ya da bir insanın en zayıf yanıdır AŞK...

14 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Bir Aralık

1/12

Copyright © 2020 Işıkla Yolculuk Dergisi