Çiçekli Kadından Dikenli NotlarDuygular, bizim en kıymetli tecrübelerimizdir.


Onlar bizi biz yapan muhteşem ipuçlarımızdır.


Peki duygularımızı karşımızdakine ifade edemediğimizde veya ettiğimizde içimizde sönmeyen o sessiz haykırışlarda nasıl çare bulabiliriz?


Sitemizin yazarı Güneş Duysar'ın kaleminden çıkan ve duygularını okuyucularına en gizemli haliyle dile getirmesiyle ve bunları yüreğinden geldiği gibi kaleminden süzülmesiyle kaleme aldığı muhteşem bir kitap.


Okumalısınız çünkü ben okuduğumda, onunla birlikte hissedip, duygularıma döndüm ve "Evet, bu dünyada her türlü duygu var ve biz her gün o duygularla yaşıyoruz." dedim.

Veee tabi ki, başladım sorgulamaya... Duygular, anılar, hatıralar herkesle döküldü birbir masaya... İşte o zaman anladım ki, çiçek kadının duygusu, diken de duygularını korumak için etrafına sardığı çepermiş.


Sevgili yazarımız Güneş, yüreğin duygulu, duyguların ve yolun da açık olsun....


" Elinizdeki eser, çizim yeteneği olmayan biri tarafından yaşanan anların, geçmiş hatıraların ve derinden hissedilen duyguların resmedilmiş hâli, okurken gözünüzü kapattığınızda da izleyebileceğiniz kişilere, hayatlara dokunmayı amaçlayan yazıların bir araya geldiği bir kitaptır. "

17 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
1/12

Copyright © 2020 Işıkla Yolculuk Dergisi