top of page
  • Yazarın fotoğrafıIşıkla Yolculuk

Dilek Atölyesi

“Dilek başka, heves başka. Dileğine sahip çıkmak sana düşer.” Tarık Buğra

“Dileğin gerçekleşmediğinde de şükret.” ŞemsEn son ne zaman gerçekten dilek diledin? Gerçekte dilek dilemek ne demek? Takıntıların dileklerin haline mi döndü? Kalpten dilek dilemek gerçekten nasıl oluyor? Dilediklerin gerçekleşmiyor mu? İşte tüm bu sorulardan en az biri aklını kurcalıyorsa doğru yerdesin. Dilek dilemek eylemi zihinden yapıldığında dilekler gerçekleşmez veya gerçekleşse de biz her daim olumlu bir cevap beklediğimizden gerçekleşmedi olarak nitelendiririz. Oysa kalpten yapılan bir dilek, senin için anında çalışmaya başlar ve sana yapabileceği en güzel seçeneği sana sunar.


Bizler de dilek çalışmalarımızda kalbe ulaşarak ve odaklanarak dilek dilemek için ilk önce meditasyon yapıyoruz. Meditasyon sırasında oturum yöneticisi her birey için Usui Reiki prensibinde çalıştırdığı şifa enerjilerini aktive ediyor. Odaklanma sayesinde ortaya çıkan duygularımızla asıl isteklerimizi teyit ediyoruz. Duygularımızı fark ettikten sonra en net ifade biçimlerimizi kullanarak dileklerimizi dilemeye başlıyoruz. Dileklerimizi dilerken Işıkla Yolculuk'a özgü ritüellerimizi yapıyoruz. Dilek atölyeleri grup çalışması olduğundan egolarımızı da yanımıza alarak kolektife de eş zamanlı hizmet edecek şekilde dileklerimizi ilahi sisteme teslim ediyoruz.


Dilek atölyeleri bireysel olarak yapılmamaktadır, sadece grup çalışması şeklinde yapılmaktadır. Minimum 8 kişilik olmak kaydıyla kendi grubunu toplayarak grup çalışması talep edebilir veya bizlerin takvimindeki çalışmaları takip edebilirsin. Bizimle mail ile veya instagram sayfamız üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçebilirsin. https://www.instagram.com/isiklayolculuk/


“İlginç yıllar göresin, dermiş Çinliler birbirlerine. Bu iyi bir dilek mi sence?” Susanna Tamaro

Her dilek çalışması kendine özgü ve öznel olduğundan fotoğraf ve video minimumda tutulmuştur. Videoya göz atmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/reel/Ckm2stfIiU3/?utm_source=ig_web_copy_link


N.Ecem Çıklaçekiç

İç Mimar & Usui Reiki Master 3A
10 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page