top of page

N.Ecem Çıklaçekiç

Bilkent Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunuyum. Kişisel gelişimime destek olması amacıyla başladığım Usui Reiki prensibine, şimdilerde reiki prensibinin Master 3A seviyesi sertifikasını alıp uygulayıcılığını yaparak devam ediyorum. Reiki'nin bana kattığı kendimi fark etme sürecinde psikoloji alanına merakımın artmasıyla duyguları araştırmaya başladım. 

 

Sanatın daima bir psikoloji prensibinin olduğunu düşünüyor ve buna yönelik araştırmalar yapıyorum. Bu sayede, İç mimari ile psikoloji arasındaki ilişkiyi her daim çok yönlü düşünerek tasarımlar yapmayı amaçlıyorum. Organizasyon ve yazma arzusu da bu çok yönlü bakış açısına olabildiğince eşlik ediyor.

 

Bunların yanı sıra araştırmayı, okumayı, öğrenmeyi seven hayat yolundaki öğrenciyim. Sanatı her daim insan ile birlikte düşünen ve önce kendini sonra insanları fark eden gözlemciyim. Her daim insan beynine ve duygularına ait bilimin keşfettiklerini öğrenmeye çalışan bir meraklıyım. İnsanın doğasında bulunan enerjiyi merak edip, sevgiyle kucaklayan bir dedektifim. Yaşadıklarını, deneyimlerini ve gözlemlerini uçmasınlar diye sürekli yazan bir yazarım. Kendine Reiki’yi yakın bulmuş spiritüel şifa yolundaki bir yolcuyum.

İç mekan tasarımı danışmanlığı, farkındalık danışmanlığı veya atölye çalışmaları hakkında bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsin.

Mesajını paylaştığın için teşekkür ederiz, en kısa sürede sana dönüş yapacağız.

268d7e7e-70d6-4e1f-aa7c-def8dfa20a36.JPG
bottom of page